مدیریت روابط عمومی-  اطلاعیه ها
همکاری با بنیاد خیرین حامی دانشگاه خوارزمی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/9/1 | 
                                                                                                              به نام خداوند جان و خرد
دانشجویان عزیز سلام :
     
   امیدواریم از اینکه سرنوشت ، تداوم کسب دانش شما و مهیا شدن برای ورود به عرصه‌های مختلف اجتماعی ، صنعتی ،   هنری ، سیاسی ،علمی و .... را با این دانشگاه گره زده است خرسند بوده و در نیل به اهداف خود موفق باشید. در هر صورت اکنون که بخشی از مهم‌ترین دوران جوانی و حیات خود را در این محیط مقدس علمی سپری می‌کنید و میتوان آن را خانه دوم هر یک از شما تلقی کرد، لازم است با ویژگی‌های آن بیش از پیش آشنا شده و در راستای ارتقاء آن از هیچ تلاش و کوششی مضایقه نفرمایید !  به نظر می‌رسد دلیل این امر واضح و بی‌نیاز از هرگونه بیانی است اما لازمه آن ابتدا شناسایی شاخص‌های ارزیابی در تعیین جایگاه دانشگاه بین سایر مراکز آموزش عالی در سطح ملی و بین المللی ، سپس اقدام برای تقویت نقاط قوت و برطرف نمودن نقاط ضعف آن می‌باشد .

      این دانشگاه از نظر قدمت و تربیت و پرورش شخصیت‌های علمی ، فرهنگی و سیاسی و تقدیم آنان به جامعه دارای امتیازات کم نظیر و یا بی‌نظیری است که در این مقال نمی‌گنجد . از این رو توصیه می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با ابعاد مختلف وجودی آن به کتاب‌های " تاریخ دانشگاه خوارزمی " تاَلیف آقای دکتر حسین محمدی و " دانشگاه خوارزمی در آینه تاریخ " تالیف آقای دکترفراستخواه مراجعه نمایید .
      اما علیرغم همه جنبه‌های مثبت و ممتازی که این قدیمی‌ترین مرکز آموزش عالی واجد آن است به دلیل عدم استفاده از ظرفیت دانش آموختگان خود و یا انسان‌های خیر و علاقمند به حوزه تعلیم و تربیت ، نتوانسته است همچون برخی از دانشگاه‌های بزرگ که این گونه فرصت‌ها را غنیمت شمرده و مورد استفاده قرار داده‌اند ، در توسعه و تجهیز فضاهای کالبدی موفق باشد ! در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی متعدد خود از استادان برجسته و مجربی برخوردار است اما به دلیل مشکلات مادی به جایگاه واقعی خود نایل  نیامده است.

        با توجه به آنچه بیان شد در سال ۱۳۹۵ به دعوت مدیریت عالی وقت دانشگاه به منظور جبران مافات ، افراد نیک‌اندیشی گرد هم آمده و " بنیاد خیرین حامی دانشگاه خوارزمی " را بنا نهادند . این بنیاد که با شماره ۵۲۲۳۹ به ثبت رسیده است با حمایت جمعی از خیرین در تلاش است تا اهداف عالیه اساسنامه خود را که چیزی جز رشد و شکوفایی استعدادهای علمی دانشگاه خوارزمی نیست محقق سازد . ما بر این باوریم که اگر این مهم دغدغه همه وابستگان به این سازمان به ویژه دانشجویان عزیز و خانواده‌های گرانقدرشان باشد حرکت به سوی آرمان‌های متعالی این بنیاد با شتابی مضاعف صورت خواهد پذیرفت . لذا از کلیه عزیزان دانشجو انتظار می‌رود که مسئولانه به این موضوع اندیشیده و در راستای تحقق اهدافش که نهایتاً مایه مباهات و افتخار برای همه دانش آموختگان دانشگاه خوارزمی خواهد بود به ما پیوسته و بازویی قوی برای این بنیاد باشند. انشاءاله.

         دانشجویان علاقمند میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر و چگونگی همکاری با این بنیاد به دفتر آن واقع در طبقه همکف ساختمان پروین اعتصامی مراجعه نموده و یا با شماره  ۰۹۱۲۳۸۴۷۱۸۶  با آقای رضا حبیبی تماس حاصل نمایند.


هیئت مدیره بنیاد خیرین  حامی دانشگاه خوارزمی                                                                                                                                                     
 
نشانی مطلب در وبگاه مدیریت روابط عمومی:
http://khu.ac.ir/find-21.6843.70473.fa.html
برگشت به اصل مطلب