مدیریت روابط عمومی-  اخبار و رویدادها
اختتامیه دومین کنفرانس فرصت ها و چالش های مهندسی استان البرز

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/5/1 | 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی، مراسم اختتامیه دومین کنفرانس فرصت ها و چالش های مهندسی استان البرز روز پنجشنبه ۲۹ تیرماه در سالن غدیر (پردیس کرج) برگزار شد.  کریم پور ملکشاه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز ضمن تقدیر و تشکر از همکارن خود در اجرای این برنامه، خاطر نشان کرد که این کنفرانس سهم بسزایی در حوزه های مهندسی به منظور بهتر شدن زیر ساختهای استان البرز ایفا می کند.
سپس حدادپور معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری البرز ضمن ابراز خرسندی از اجرای این کنفرانس جامع در استان البرز به میزبانی دانشگاه خوارزمی، اظهار امیدواری کرد که با تداوم این گونه برنامه ها بتوان مشکلات استان را به صورت اصولی و منطقی حل نمود.
به گفته دبیر این همایش بیش از ۴۰۰ نفر از صاحبان سرمایه مهندسین اساتید دانشگاهی و مدیران کل دستگاه‌ها مهمان این همایش بودند. گفتنی است در این همایش ۱۱ پنل آموزشی در ۵ محور اصلی با سخنرانی و تدریس مدیران کل پژوهشگران مهمانان کشوری و اساتید دانشگاهی برگزار شد. شایان ذکر است نمایشگاهی با فضای ارائه توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان بومی استان البرز با حضور بیش از ۲۰ شرکت دانش بنیان در این همایش برگزار و در معرض دید مهمانان قرار گرفت.
لازم به ذکر است حسن بیگی رئیس دانشگاه خوارزمی و ناطقی مشاور رئیس و مدیر حوزه ریاست و جمعی از مسئولان استان در این اختتامیه حضور داشتند. در انتهای مراسم از برگزار کنندگان کنفرانس با اهدای لوح تقدیر و تشکر بعمل آمد.

نشانی مطلب در وبگاه مدیریت روابط عمومی:
http://khu.ac.ir/find-21.6429.69223.fa.html
برگشت به اصل مطلب