مدیریت روابط عمومی-  اخبار و رویدادها
رویداد حامی در دانشگاه یکصد ساله خوارزمی رویداد حامی در دانشگاه یکصد ساله خوارزمی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/8/14 | 
رویداد حامی با محوریت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه خوارزمی در تمام دانشگاه های کشور به صورت سلسله مراتبی برگزار می شود.
 

 
دکتر سید حسین حسینی لواسانی، مدیر مرکز رشد دانشگاه خوارزمی و دبیر علمی رویداد حامی در مورد نحوه برگزاری این همایش توضیح داد: رویداد حامی با محوریت دانشگاه خوارزمی در تمام دانشگاه های کشور به صورت سلسله مراتبی برگزار می شود. سلسله رویداد های حامی توسط سازمان هایی مانند وزارت کشور، نهاد رهبری و سازمان های بزرگ دیگر حمایت می شوند. دبیر علمی رویداد حامی هدف از برگزاری این رویداد را حمایت مالی و تسهیلاتی از تیم ها و شرکت های استارتاپی که در مناطق کمتر برخوردار فعال هستند معرفی کرد و گفت: این شرکت ها و تیم ها در رویداد حامی ارزیابی و داوری می شوند و تیم های مستعدی که توان تولید یک محصول خوب و کاربردی را داشته باشند مورد حمایت قرار می گیرند. وی در ادامه گفت: اسکان و استقرار این تیم ها در دانشگاه خوارزمی انجام می شود و تسهیلاتی مانند: سوله، وام های کم بهره و بلاعوض و تسهیلات ارتباطی توسط سازمان های حمایت کننده در اختیار این تیم ها قرار می گیرد.

دبیر علمی رویداد حامی درمورد زمان برگزاری این رویداد گفت: اولین رویداد از سلسله رویدادهای حامی اواخر آبان ماه برگزار خواهد شد. دکتر لواسانی افزود: دبیر اجرایی این همایش دکتر کامبیز خالقی است، دبیرخانه رویداد حامی در مرکز رشد دانشگاه خوارزمی آغاز به کار کرده و کارهای مقدماتی در حال انجام است. وی عنوان کرد: نشریه ای در زمینه دانش بنیان در مرکز رشد برای اطلاع رسانی محصولات فناورانه و فعالیت تیم ها و کارهای (high-tech) تکنولوژی های فناورانه ای که در دانشگاه خوارزمی پیش رفته است، منتشر می شود. این نشریه به صورت فصلنامه در اختیارمخاطبان قرار خواهد گرفت.
نشانی مطلب در وبگاه مدیریت روابط عمومی:
http://khu.ac.ir/find-21.6429.66589.fa.html
برگشت به اصل مطلب