مدیریت روابط عمومی-  اخبار و رویدادها
گردهمایی تبیین برنامه های جشن یکصدمین سال گردهمایی تبیین برنامه های جشن یکصدمین سال تأسیس دانشگاه خوارزمی برگزار شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1396/12/2 | 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، گردهمایی تبیین برنامه های جشن یکصدمین سال تأسیس دانشگاه خوارزمی ظهر روز دوشنبه 30 بهمن ماه 1396 با سخنرانی آقای دکتر رسول رسولی پور دبیر کمیته علمی فرهنگی ستاد جشن یکصدمین سال تأسیس دانشگاه خوارزمی، مسئولان و جمع کثیری از دانشجویان در سالن غدیر دانشکده ادبیات و علوم انسانی در پردیس کرج برگزار شد.
در ابتدای مراسم آقای دکتر رسولی پور ضمن خوشامدگویی به حاضران و تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) گفت: با اصلاح رفتار، کردار و گفتار خودمان دریچه ورود به بهشت را بگشاییم. وی در ادامه با ذکر روایتی از بانوی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا افزود: خداوند متعال فیضِ سرشاری است که با هر بهانه ای کسب برکات و بهره مندی را شامل بندگان میکند.
ایشان با اشاره به اهمیت برگزاری جشن یکصدمین سال تاسیس دانشگاه خوارزمی خاطر نشان کرد: طی سه سال گذشته زمینه سازی برای هر چه بهتر برگزار شدن این جشن صورت گرفته و ادامه دارد. وی افزود: ستاد جشن یکصدمین سال تأسیس دانشگاه پیوسته آماده دریافت نظرات، پیشنهادهای همه عزیزان است و ما تلاش می کنیم این جشن به صورت شایسته برگزار شود.
دکتر رسولی پور با ارایه گزارشی، مهمترین اقدامات کلانِ در نظر گرفته شده برای جشن یکصدمین سال تاسیس دانشگاه را به شرح ذیل عنوان کرد:
 برگزاری کنفرانس حکیم خوارزمی در تاریخ 4 اردیبهشت 1397، برگزاری جشن با حضور ریاست محترم جمهوری در 14 شهریور ماه، بازگشایی ساختمان میراثی پروین اعتصامی با 80 سال قدمت، افتتاح موزه دانشگاه به عنوان موزه آموزش عالی کشور، رونمایی از تندیس بزرگِ حکیم خوارزمی ساخته استاد گروسیان، سردیس برخی افتخارات دانشگاه از جمله شهید رجایی، غلامحسین مصاحب، پروین اعتصامی، عبدالعظیم و عبدالکریم قریب؛ همچنین سنگفرش و ایجاد دروازه فرهنگی در خیابان مجاور دانشگاه در تهران، دعوت از 20 دانشگاه صد ساله از سراسر جهان که سال تاسیس آنها 1919 است و میزبانی برگزاری جشنواره ملی حرکت در دانشگاه خوارزمی.
ایشان در خاتمه افزود: امیدواریم همگان با دلی شاد و رضایتمندی در جلسات شرکت کنند و چه بهانه ای بهتر از این که برگزاری جشن یکصدمین سال تاسیس دانشگاه خوارزمی هر صد سال یکبار رخ می دهد.
 این مراسم با ارائه نظرات و پیشنهادهای مسئولان، استادان، دانشجویان و برگزاری سه مسابقه پایان یافت.
 
نشانی مطلب در وبگاه مدیریت روابط عمومی:
http://khu.ac.ir/find-21.6429.51300.fa.html
برگشت به اصل مطلب