دومین کنفرانس فرصت ها و چالش های مهندسی استان البرز

 | تاریخ ارسال: 1402/4/29 | 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی، در روز چهارشنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۲ دومین کنفرانس فرصت ها و چالش های مهندسی استان البرز به میزبانی دانشگاه خوارزمی برگزار شد. در این کنفرانس دو روزه ابتدادکتر علی حسن بیگی رئیس دانشگاه خوارزمی ضمن خوش آمد گویی به میهمانان، فرارسیدن ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) را تسلیت و تعزیت گفت. ایشان شاخصهای مهم دانشگاه خوارزمی در تحقق اهداف کنفرانس و همچنین شعار سال را برشمرد و ظرفیتهای دانشگاه را برای حضار تبیین کرد.

در ادامه دکتر سیفی نائب رئیس کانون عالی کارفرمایی ایران ظرفیتهای بالای فارغ التحصیلان ایران را در بین کشورهای جهان برشمرد و خواستار استفاده بهینه از این ظرفیت عظیم مهندسی در کشور شد.

سپس دکتر شکیب رئیس سازمان نظام مهندسی کشور بعد از عرض تسلیت به مناسبت ایام ماه محرم، از دست اندرکاران اجرای این کنفرانس به ویژه دانشگاه خوارزمی تشکر و قدردانی کرد. ایشان در مورد ساخت مسکن در کشور و نیاز مردم به این گزینه مهم در سبد خانوار اشاره کرد.

در ادامه دکتر امانی همدانی معاون زیربنایی سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن تسلیت ماه محرم به حضار، به برنامه هفتم توسعه کشور اشاره کرد و نقش بخش های خصوصی را در حوزه های اقتصادی و زیربنایی و رفع ناترازی شاخص های اقتصادی اشاره کرد.

سپس دکتر کریم پور ملکشاه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز در مورد کنفرانس و نقش تبیینی این چنین کنفرانسها و همایشها در ایجاد ارتباط تنگاتنگ با بخش خصوصی اشاره نمود و خواستار ادامه این روند خوب در استان شد.

در انتها دکتر عبداللهی استاندار البرز بعد از تسلیت ایام سوگواری امام حسین (علیه السلام) ضمن عرض خیر مقدم، از شرکت کنندگان در این کنفرانس تقدیر و تشکر کرد. ایشان اشاره کردند که حوزه مهندسی در پیشرفت استان البرز نقش مهمی دارد و همکاری فی مابین نظام مهندسی و دانشگاه می بایست بیشتر از گذشته باشد
.

CAPTCHA

دفعات مشاهده: 3982 بار   |   دفعات چاپ: 127 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر