ورود به پنل کاربری

برگزاری رویداد دانشجویی پتروتست برگزاری رویداد دانشجویی پتروتست

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۹/۲۵ | 
 رویداد دانشجویی استارت آپی (پتروتست) با هدف رشد استعدادهای جوان و پویای کشور از 23 تا 25 اذرماه در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می شود.
دانشجویان دانشگاه خوارزمی در رویداد دانشجویی استارت آپی که از 23 تا 25 آذر ماه در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می شود در حال رقابت با سایر گروه های دانشجویی در سطح کشور می باشند. رویداد دانشجویی پتروتست یکی از بخش های تعریف شده در پترولیوم تیکاف در زمینه رویدادهای نوآوری وزارت نفت است که در آن 35 گروه دانشجویی از سراسر کشور در حال رقابت با یکدیگر می باشند. هدف از این رویداد توسعه شایستگی های رفتاری حوضه کسب و کار است که در آن چالش های مبتلا به صنعت نفت واکاوی شده و طرح های نوآورانه در مسیر رفع چالش ها ارائه می شود.
دانشجویان دانشگاه خوارزمی در قالب 3 تیم دانشجویی از دانشکده های علوم زمین، حقوق و علوم سیاسی، شیمی و علوم اقتصادی به همراه اعضای هیئت علمی به عنوان سرپرست، در کارگاه های مختلف آموزشی مهارت های حل مساله، تهیه مدل کسب و کار و مهارت ایده توسط افراد خبره استارت آپی شرکت کرده اند. آنها باید در روز آخر ایده های اولیه خود در رفع چالش های صنعت نفت را از زوایای مختلف فنی، حقوقی و اقتصادی ارائه کنند. مسئول اعزام تیم ها مرکز پژوهش نفت دانشگاه به همراه معاونت پژوهش و فناوری و مدیریت مراکز رشد دانشگاه
است. اساتید اعزامی همراه سه تیم دانشجویی عبارتند از: خانم دکتر الهام اسدی مهماندوستی و آقای دکتر مهدی امیرسرداری از دانشکده علوم زمین و مرکز پژوهشی نفت، خانم دکتر راحله سید مرتضی حسینی از دانشکده حقوق و علوم سیاسی، آقای دکتر محمد صیادی از دانشکده اقتصاد و آقای دکتر سید حسین حسینی لواسانی از دانشکده فنی و مهندسی.
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 1592 بار   |   دفعات چاپ: 55 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر