ورود به پنل کاربری
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ( OLD SITE )
مدیریت روابط عمومی

مراسم بزرگداشت روز دانشجو و آیین سپاس از دانشجویان فعال مراسم بزرگداشت روز دانشجو و آیین سپاس از دانشجویان فعال

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۹/۱۶ | 
به گزارش روابط عمومی مراسم بزرگداشت روز دانشجو و آیین سپاس از دانشجویان فعال علمی، فرهنگی، ورزشی و صنفی با حضور آقای کولیوند نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی و مسئولان دانشگاه برگزار شد.
کولیوند نماینده مردم کرج در مجلس:
روز دانشجو باید به سمت تبیین نیازها و خاستگاه این روز باشد و نه تبلیغ روز دانشجو.
مراسم بزرگداشت روز دانشجو و آیین سپاس از دانشجویان فعال علمی، فرهنگی، ورزشی و صنفی با حضور کولیوند نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی و مسئولان دانشگاه برگزار شد..
دانشگاه خوارزمی روز 13 آذرماه در سالن الغدیر میزبان نماینده شهر کرج در مراسم آیین سپاس از دانشجویان فعال علمی، فرهنگی، ورزشی و صنفی بود. دکتر حبیبی رئیس دانشگاه در این مراسم ضمن خوش آمدگویی بر خودکفایی دانشگاه در بسیاری از زمینه ها از جمله برگزاری برنامه ها با استفاده از ظرفیت های دانشجویی تاکید کردند. این گونه فعالیت ها در حین تحصیل و بعد از آن نمونه ای از مسئولیت پذیری دانشجویان است. دکتر حبیبی ضمن یادآوری بیانات مقام معظم رهبری که ویژگی فعالیت دانشجویی تحصیل، تهذیب و ورزش است، این سه رویکرد حداقل کار دانشجو در دانشگاه است و امروزه جامعه نگاه ویژه ای به دانشجویان و جامعه دانشگاهی دارد تا با حضور دانشجویان در صحنه شاهد حرکت های نوینی باشد، هرچند که محدودیت های بودجه ای وجود دارد. رئیس دانشگاه خوارزمی با نگاه ویژه به نقش انجمن های علمی گفت که این انجمن ها می توانند با حضور در مراکز رشد یار و همکار حوزه پژوهشی باشند و بتوانند در بخش های مختلف برای رفع نیازهای جامعه موثر باشند. 
کولیوند نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با اشاره به سیر تاریخی شکل گیری جنبش های دانشجویی در ایران و اتفاقاتی که در مقاطع مختلف بعد از انقلاب برای دانشجویان افتاد، این جنبش باید در مسیر اصلی خود قرار گیرد. حضور دانشجویان در فرآیند تثبیت انقلاب مهم است و مردم هم بر همین اساس به تفکرات مختلف رأی می دهند اما هنوز مسیر مشخص علمی وجود ندارد. روز دانشجو باید به سمت تبیین نیازها و خواستگاه این روز باشد و نه تبلیغ روز دانشجو.
کولیوند در پایان با تأکید بر پاسخگویی دستگاه های مختلف برای تأمین نیازهای قشر دانشجو و فرصت هایی که با استقرار شرکت های دانش بنیان در استان البرز ایجاد شده است، ایستگاه مترو دانشگاه خوارزمی را از نیازهای اساسی جامعه دانشگاهی برشمرد و قول پیگیری موضوع را داد.CAPTCHA

دفعات مشاهده: 1648 بار   |   دفعات چاپ: 66 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر