​دانشگاه خوارزمی و پارک علم و فناوری استان البرزدر مسیر هم افزایی علمی پژوهشی ​دانشگاه خوارزمی و پارک علم و فناوری استان البرزدر مسیر هم افزایی علمی پژوهشی

 | تاریخ ارسال: 1398/5/10 | 
به گزارش روابط عمومی در ادامه همکاری های مشترک دانشگاه خوارزمی با دستگاه های اجرایی و مراکز علمی پژوهشی استان البرز، دکتر حبیبی رئیس دانشگاه به همراه مدیران و کارشناسان دانشگاه از پارک علم و فناوری استان البرز دیدن کردند.
در ابتدای جلسه دکتر ربانی رئیس پارک علم و فناوری استان البرز ضمن خوش آمد گویی به معرفی  فعالیت های پارک علم و فناوری پرداخت و گفت دانشگاه و مراکز پژوهشی می توانند با کمک هم به حل مشکلات مختلف کشور به خصوص در زمان تحریم کمک کنند و این همکاری ها زمینه هم افزایی و تقویت توان مشترک بین دانشگاه و مراکز پژوهشی می شود. ایشان با اشاره به اینکه امروز دانشجویان به دنبال پژوهش هدفمند هستند و وزارتخانه ها در دولت در فکر ایجاد فضای پژوهشی با حضور کارورزان و کارآمدان حوزه علم و تخصص هستند فرصت های مطالعاتی را بسیار برای کشور مغتنم دانسته و از هم‌افزایی مجموعه های پژوهشی جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری در استان البرز یاد کردند.
همچنین پیشنهاد همکاری متقابل بین دانشگاه جامع خوارزمی و پارک علم و فناوری را همچون سنوات گذشته بسیار مفید، ارزشمند و دارای قابلیت رشد و ارتقا دانستند.
در ادامه دکتر حبیبی رئیس دانشگاه این جلسه را بسیار مبارک و مفید دانسته و از سابقه ارتباط دانشگاه خوارزمی و پارک علم و فناوری در اجرای خوب برنامه های پژوهش محور در استان یاد کردند و با بیان اینکه دانشگاه خانه پژوهشگران و فناوران است دانشگاه را ماموریت گرا و با هدف توسعه در حوزه های یاد شده ذکر کردند.
دکتر حبیبی پیشنهاد کرد در حوزه علوم انسانی هم باید مراکز رشد فعال شوند و  همانطور که در صنعت به دنبال حضور اساتید دانشگاهی هستیم باید نقش صنعتگران را در دانشگاه نیز تبیین نماییم.
در این جلسه حاضرین ضمن ارائه نظرات خود درباره همکاری های متقابل و شیوه تعامل بین دانشگاه خوارزمی و پارک علم وفناوری با مجموعه پژوهشکده ها و مراکز علمی و پژوهشی پارک و جهاد دانشگاهی آشنا شدند.

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 8587 بار   |   دفعات چاپ: 735 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر