تکریم اساتید و کارکنان جانباز دانشگاه جلسه تکریم و تقدیر از اساتید و کارکنان جانباز دانشگاه خوارزمی

 | تاریخ ارسال: 1397/2/4 | 
دکتر عبداالرحیم نوه ابراهیم، سرپرست دانشگاه خوارزمی:
باجان و مال خود محافظ ارزش های انقلابی و نظام مقدس و ارزش های ایثارگری می باشم
 
جلسه تکریم و تقدیراز اساتید و کارکنان جانباز دانشگاه خوارزمی
به گزارش روابط عمومی جلسه تکریم و تقدیر از ایثارگری های اساتید و کارکنان دانشگاه خوارزمی در حوزه ریاست دانشگاه به همت گروه شاهد و ایثارگر برگزار شد.
در این برنامه که اساتید و جانبازان دانشگاهی حضور داشتند دکتر موحد مدیر گروه شاهد و ایثارگر ضمن تبریک ایام مبارک شعبانیه و روز جانباز سخنان خود را با بیاناتی از رهبر انقلاب در وصف ایثارگری و شهادت شروع ، آنگاه به ارائه آمارهای آموزشی در حوزه دانشجویی با محوریت شاهد و ایثارگر نمود.
ایشان اعلام کرد کتاب 2 جلدی ستارگان خوارزمی در وصف شهدای دانشگاه با حمایت دانشگاه در جشن تأسیس صد سالگی دانشگاه ارائه خواهد شد.
در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین رزاقی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان البرز توجه به قشر ایثارگر با توجه به شرایط روحی، روانی و فیزیکی آنها را لازم و ضروری دانسته و بر تأکید دین اسلام بر ارزشهای ایثارگری تأکید نمودند.
سپس حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم زاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خوارزمی ضمن تبریک و تهنیت ماه عزیز، شکر نعمت انقلاب اسلامی، پاسداران، جانبازان و ایثارگران را واجب دانسته و بر جایگاه ارزش نهادن عملی به ایثارگران حتی در چارچوب قانون ایثارگران تأکید نمودند.
آنگاه دو تن از اساتید و جانبازان گرانقدر دانشگاه آقایان دکتر خوئینی و دکتر وطنی به بیان مشکلات و مسائل دانشگاه در حوزه ایثارگران پرداختند و از ریاست دانشگاه خواستند نگاه جدی تری نسبت به این مسائل داشته باشند.
دکتر نوه ابراهیم سرپرست دانشگاه خوارزمی گفت:  من خود را بسیجی می دانم ولی روسیاهم که توفیق جانبازی را نداشتم، باجان و مال خود محافظ ارزش های انقلابی و نظام مقدس و ارزش های ایثارگری می باشم.
ایشان اشاره کرد وقتی قانونی به نام قانون ایثارگران وجود دارد دیگر هیچ بهانه ای برای عمل نکردن بعضی امور نیست و این آمار نشان می دهد هم خانوادۀ ایثارگران و هم اساتید و همکاران مشتاق حضور در این فضا و ارزشی هستند.
سرپرست دانشگاه در پاسخ به سئوالی در خصوص برنامه و فعالیت ایشان در پردیس کرج گفت: ما با اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی گسترده در پردیس دانشگاه در کرج به مردم شهر کرج می گوئیم که ما زنده و در خدمت مردم شهر کرج و حومه هستیم. در این فضا امکانات بالقوه ای وجود دارد که باید حتماً استفاده شود.
 
 
 

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 8558 بار   |   دفعات چاپ: 917 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر