ورود به پنل کاربری
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ( OLD SITE )
مدیریت روابط عمومی

نهمین همایش سالیانۀ انجمن ایرانی روابط بین­ الملل

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۹/۷ | 

نهمین همایش سالیانۀ انجمن ایرانی روابط بین­الملل با عنوان«دیپلماسی اقتصادی کارآفرین» برگزار می­شود

به گزارش روابط عمومی، دکتر ارسلان قربانی رئیس انجمن ایرانی روابط ­بین­الملل و استاد روابط بین الملل دانشکدۀ حقوق و علوم سیاسی، از برگزاری نهمین همایش سالیانۀ انجمن ایرانی روابط بین­الملل با موضوع «دیپلماسی اقتصادی کارآفرین» با مشارکت دانشگاه خوارزمی در ساعت 8:30 تا 13 روز دو­شنبه 13/9/96 در سالن ابوریحان این دانشگاه در تهران خبر داد.

دکتر قربانی گفت: این همایش روز دوشنبه 13 آذر ماه در سالن ابوریحان دانشگاه در تهران برگزار خواهدشد و  هدف از برگزاری آن، ارائۀ چارچوب­های نظری، مطالعات موردی و مباحث کاربردی در خصوص دیپلماسی اقتصادی کارآفرین با توجه به تحولات بنیادی سیاست جهانی درحوزۀ دیپلماسی بویژه سیاست خارجی اقتصاد محور و نقش دیپلماسی علمی و فن آوری است. این نشست علمی همچنین ساختار جدید وزارت امور خارجۀ کشورمان در خصوص تأکید بر دیپلماسی اقتصادی و انتقال دانش فناوری در راستای اقتصاد مقاومتی را واکاوی می­کند.

نهمین همایش انجمن ایرانی روابط بین­الملل تلاش می­کند با حضور استادان، دانشجویان و پژوهشگران، تصویری از جایگاه دیپلماسی اقتصادی کارآفرین در چارجوب مفهوم نوین قدرت مبنی بر وابستگی متقابل ارائه کند.

رئیس انجمن ایرانی روابط بین­الملل، محورهای اصلی مورد بحث در همایش را به شرح ذیل عنوان نمود:

1. تبیین نظری (مبانی و مفاهیم دیپلماسی اقتصادی کارآفرین)؛

2. مطالعات موردی (سازمان­ها، مناطق و کشورهای نقش آفرین)؛

 3. مباحث کاربردی (راهکارها و چشم اندازها).کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 841 بار   |   دفعات چاپ: 16 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر