منو های اصلی
Skip to Content

ویژه برنامه ی بزرگداشت دهه ی فجردر پردیس کرج برگزار شد

 
 
به گزارش روابط عمومی ویژه برنامه بزرگداشت دهه مبارک فجر روز دوشنبه ۱۸ بهمن ساعت ۱۰ با حضور آیت الله حائری شیرازی، ریاست، مسئولان و کارکنان دانشگاه در سالن غدیر پردیس کرج برگزار شد.
 
دکتر سبحان اللهی با درود و سلام به شهدای اسلام، انقلاب اسلامی و راه آزادی و روح بزرگ بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی گفت: فرصت را مغتنم می شمارم برای یادآوری اتفاق بزرگ و انقلاب شکوهمند اسلامی و ارزیابی عملکرد خودمان که با گذشت ۳۸ سال از پیروزی انقلاب، چقدر به وظایفمان عمل کردیم؟ چقدر در چارچوب نظام و انقلاب حرکت کردیم؟ تصمیم گیری و عملکردمان چه بوده است؟ 
 
وی افزود: نظام بر مبنای دو اصل مهم "جمهوری" و "اسلامی"  بناشده است. "جمهوریت" یعنی مشارکت همه جانبه ی مردم در اداره کشور و اصل "اسلام" یعنی نظام ارزشی بر پایه ی اصول اسلامی.
 
دکتر سبحان اللهی در پایان گفت: رعایت اصول در تصمیم گیری ها نهایتا در آینده و تاریخ منعکس خواهد شد.
 
آیت الله حائری با بیان چندین خاطره از انقلاب و اسارت ایشان توسط ساواک بیان کرد: لازم است به گذشته نگاهی بیندازیم و ببینیم که چه بر ما گذشته است. ایشان تبین کرد: آن دوره حتی امنیت حضور در مدارس هم وجود نداشت و جامعه به سمتی پیش رفته بود که دست نشانده ی بیگانگان است. ایشان در پایان افزود: حفظ نظام و دستاوردهای انقلاب از مهم ترین و ضروری ترین اقدامات است.
 
این مراسم به همت ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر برگزار شد.